Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie
ul. Przemysłowa 21
28-400 Pińczów
woj. Świętokrzyskie

Tel :  (0 - 41) 357 - 22 - 47
Tel:   (0 - 41) 357 - 38 - 55
Fax:  (0 - 41) 357 - 26 - 94

WYKAZ KONT POCZTY ELEKTRONICZNEJ KP PSP PIŃCZÓW

Lp  
             SŁUŻBA
               UŻYTKOWNIK
 1  Komendanta Powiatowy PSP   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2  Z-ca Komendanta Powiatowego   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3  Służba kontrolno - rozpoznawcza   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4  Służba operacyjno-szkoleniowa   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5  Sekretariat-kadry   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6  JRG   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7   Kwatermistrz   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 8  Technik KP PSP   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9  Powiatowe Stanowisko Kierowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10  Służba organizacyjna     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 11  Księgowość   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Linki do stron:

Komenda Główna PSP : www.straz.gov.pl

Komenda Wojewódzka PSP w Kielcach : www.straz.kielce.pl

Oddział Powiatowy ZOSP RP w Pińczowie : www.pinczow.osp.org.pl

siedziba

Komenda Powiatowa

Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie

ul. Przemysłowa 21, 28-400 Pińczów

Telefon kontaktowy

fax. 41 357 38 55

Elektroniczna skrzynka podawcza

/sylwiagluch/skrytka

Odwiedzin dziś 13

Odwiedzin od 05.02.2019 41541

Kubik-Rubik Joomla! Extensions